Güncel Adresimiz: www.dumanbet290.com
20:00
beIN Sports 1
beIN Sports 2
S Sports 1
Spor Smart
TRT Spor
beIN Sports 3
beIN Sports 4
S Sports 2
beIN Sports Haber
Eurosport 1
Eurosport 2
Canlı Skorlar
MAÇ BİTTİ
İzlemek istediğiniz maç yayını sona ermiş.
Farklı bir maç izlemek istiyorsanız Canlı Maç Listesinden veya Kanal Listesinden istediğiniz yayını izleyebilirsiniz.
Canlı
Yayınlanacaklar
Tümü
37 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
Fatih Karagümrük
Günün maçı20:00 / Futbol
beIN Sports 1 - Süper Lig
Fatih Karagümrük
Beşiktaş
Beşiktaş
Gaziantep FK
17:00 / Futbol
beIN Sports 1 - Süper Lig
Gaziantep FK
Yeni Malatyaspor
Yeni Malatyaspor
Semt77 Yalovaspor
18:00 / Basketbol
TRT Spor Yıldız - TBL
Semt77 Yalovaspor
Anadolu Efes
Anadolu Efes
Malavi
19:00 / Futbol
Fox Sports 1 - Afrika Uluslar Kupası B Grubu
Malavi
Senegal
Senegal
Zimbabve
19:00 / Futbol
Fox Sports 3 - Afrika Uluslar Kupası B Grubu
Zimbabve
Gine
Gine
Lazio
19:30 / Futbol
TRT Spor - İtalya Kupası Son 16 Turu
Lazio
Udinese
Udinese
Konyaspor
20:00 / Futbol
beIN Sports 2 - Süper Lig
Konyaspor
Adana Demirspor
Adana Demirspor
Darüşşafaka
20:00 / Basketbol
Tivibu Spor 4 - Champions League, Play-Ins
Darüşşafaka
San Pablo Burgos
San Pablo Burgos
Pınar Karşıyaka
20:00 / Basketbol
Tivibu Spor 3 - Champions League, Play-Ins
Pınar Karşıyaka
Lenovo Tenerife
Lenovo Tenerife
İzlanda
20:00 / Hentbol
beIN Sports 3 - Avrupa Şampiyonası B Grubu
İzlanda
Macaristan
Macaristan
Polonya
20:00 / Hentbol
beIN Sports 4 - Avrupa Şampiyonası D Grubu
Polonya
Almanya
Almanya
Fenerbahçe Beko
20:15 / Basketbol
Tivibu Spor 2 - TBL
Fenerbahçe Beko
Büyükçekmece
Büyükçekmece
1. FC Köln
20:30 / Futbol
Spor Smart - Almanya Kupası Son 16 Turu
1. FC Köln
Hamburg
Hamburg
1860 Münih
20:30 / Futbol
Spor Smart 2 - Almanya Kupası Son 16 Turu
1860 Münih
Karlsruhe
Karlsruhe
RKC Waalwijk
20:45 / Futbol
Fox Sports 2 - Hollanda Kupası Son 16 Turu
RKC Waalwijk
Den Haag
Den Haag
Real Betis
22:00 / Futbol
Dazn2 - LaLiga
Real Betis
Alaves
Alaves
Vitesse
22:00 / Futbol
Fox Sports 3 - Hollanda Kupası Son 16 Turu
Vitesse
Dvs 33 Ermelo
Dvs 33 Ermelo
Gabon
22:00 / Futbol
Fox Sports 4 - Afrika Uluslar Kupası C Grubu
Gabon
Fas
Fas
Gana
22:00 / Futbol
Sky Sport 2 - Afrika Uluslar Kupası C Grubu
Gana
Komor Adaları
Komor Adaları
LDLC Asvel
22:00 / Basketbol
beIN Sports 3 - Euroleague
LDLC Asvel
AS Monaco
AS Monaco
Burnley
22:30 / Futbol
S Sports 2 - Premier Lig
Burnley
Watford
Watford
Olimpia Milano
22:30 / Basketbol
beIN Sports 4 - Euroleague
Olimpia Milano
Alba Berlin
Alba Berlin
Beyaz Rusya
22:30 / Hentbol
beIN Sports Max 1 - Avrupa Şampiyonası D Grubu
Beyaz Rusya
Avusturya
Avusturya
Hollanda
22:30 / Hentbol
beIN Sports Max 2 - Avrupa Şampiyonası B Grubu
Hollanda
Portekiz
Portekiz
St.Pauli
22:45 / Futbol
Spor Smart - Almanya Kupası Son 16 Turu
St.Pauli
B.Dortmund
B.Dortmund
Bochum
22:45 / Futbol
Sky Sport 1 - Almanya Kupası Son 16 Turu
Bochum
Mainz
Mainz
Aberdeen
22:45 / Futbol
S Sports+ 5 - Premier Lig
Aberdeen
Rangers
Rangers
KK Partizan NIS Belgrade
22:45 / Basketbol
S Sports+ - Eurocup, A Grubu
KK Partizan NIS Belgrade
Hamburg Towers
Hamburg Towers
Brighton
23:00 / Futbol
S Sports 1 - Premier Lig
Brighton
Chelsea
Chelsea
Juventus
23:00 / Futbol
TRT Spor - İtalya Kupası Son 16 Turu
Juventus
Sampdoria
Sampdoria
Heerenveen
23:00 / Futbol
Fox Sports 1 - Hollanda Kupası Son 16 Turu
Heerenveen
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
SC Covilha
23:15 / Futbol
Sport TV1 - Portekiz 1. Ligi
SC Covilha
CD Feirense
CD Feirense
Cadiz
23:30 / Futbol
Spor Smart 2 - LaLiga
Cadiz
Espanyol
Espanyol
West Virginia Mountaineers
01:10 / Basketbol
Fox Sports 3 - NCAA
West Virginia Mountaineers
Baylor Bears
Baylor Bears
Michigan Wolverines
03:10 / Basketbol
Fox Sports 3 - NCAA
Michigan Wolverines
Maryland Terrapins
Maryland Terrapins
Washington Capitals
03:10 / Buz Hokeyi
Sport TV3 - NHL
Washington Capitals
Winnipeg Jets
Winnipeg Jets
WWE
04:00 / Dövüş Sporları
Sport TV4 - WWE NXT
WWE
NXT
NXT
Reklam
Fatih Karagümrük
Fatih Karagümrük
-
Beşiktaş
Süper Lig / 22. Hafta
20:00 / beIN Sports 1
Beşiktaş
Gaziantep FK
Gaziantep FK
-
Yeni Malatyaspor
Süper Lig / 22. Hafta
17:00 / beIN Sports 1
Yeni Malatyaspor
Malavi
Malavi
-
Senegal
Afrika Uluslar Kupası, B Grubu / 3. Hafta
19:00 / Fox Sports 1
Senegal
Zimbabve
Zimbabve
-
Gine
Afrika Uluslar Kupası, B Grubu / 3. Hafta
19:00 / Fox Sports 3
Gine
Lazio
Lazio
-
Udinese
İtalya Kupası / 4. Hafta
19:30 / TRT Spor
Udinese
Konyaspor
Konyaspor
-
Adana Demirspor
Süper Lig / 22. Hafta
20:00 / beIN Sports 2
Adana Demirspor
Darüşşafaka
Darüşşafaka
-
San Pablo Burgos
Champions League, Play-Ins / 14. Hafta
20:00 / Tivibu Spor 4
San Pablo Burgos
Pınar Karşıyaka
Pınar Karşıyaka
-
Lenovo Tenerife
Champions League, Play-Ins / 14. Hafta
20:00 / Tivibu Spor 3
Lenovo Tenerife
İzlanda
İzlanda
-
Macaristan
Avrupa Şampiyonası, B Grubu / 3. Hafta
20:00 / beIN Sports 3
Macaristan
Polonya
Polonya
-
Almanya
Avrupa Şampiyonası, D Grubu / 3. Hafta
20:00 / beIN Sports 4
Almanya
Fenerbahçe Beko
Fenerbahçe Beko
-
Büyükçekmece
TBL / 15. Hafta
20:15 / Tivibu Spor 2
Büyükçekmece
1. FC Köln
1. FC Köln
-
Hamburg
Almanya Kupası / 4. Hafta
20:30 / Spor Smart
Hamburg
1860 Münih
1860 Münih
-
Karlsruhe
Almanya Kupası / 4. Hafta
20:30 / Spor Smart 2
Karlsruhe
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
-
Den Haag
Hollanda Kupası / 4. Hafta
20:45 / Fox Sports 2
Den Haag
Real Betis
Real Betis
-
Alaves
LaLiga / 21. Hafta
22:00 / Dazn2
Alaves
Vitesse
Vitesse
-
Dvs 33 Ermelo
Hollanda Kupası / 4. Hafta
22:00 / Fox Sports 3
Dvs 33 Ermelo
Gabon
Gabon
-
Fas
Afrika Uluslar Kupası, C Grubu / 3. Hafta
22:00 / Fox Sports 4
Fas
Gana
Gana
-
Komor Adaları
Afrika Uluslar Kupası, C Grubu / 3. Hafta
22:00 / Sky Sport 2
Komor Adaları
LDLC Asvel
LDLC Asvel
-
AS Monaco
Euroleague / 19. Hafta
22:00 / beIN Sports 3
AS Monaco
Burnley
Burnley
-
Watford
Premier Lig / 17. Hafta
22:30 / S Sports 2
Watford
Olimpia Milano
Olimpia Milano
-
Alba Berlin
Euroleague / 18. Hafta
22:30 / beIN Sports 4
Alba Berlin
Beyaz Rusya
Beyaz Rusya
-
Avusturya
Avrupa Şampiyonası, D Grubu / 3. Hafta
22:30 / beIN Sports Max 1
Avusturya
Hollanda
Hollanda
-
Portekiz
Avrupa Şampiyonası, B Grubu / 3. Hafta
22:30 / beIN Sports Max 2
Portekiz
St.Pauli
St.Pauli
-
B.Dortmund
Almanya Kupası / 4. Hafta
22:45 / Spor Smart
B.Dortmund
Bochum
Bochum
-
Mainz
Almanya Kupası / 4. Hafta
22:45 / Sky Sport 1
Mainz
Aberdeen
Aberdeen
-
Rangers
Premier Lig / 21. Hafta
22:45 / S Sports+ 5
Rangers
KK Partizan NIS Belgrade
KK Partizan NIS Belgrade
-
Hamburg Towers
Eurocup, A Grubu / 10. Hafta
22:45 / S Sports+
Hamburg Towers
Brighton
Brighton
-
Chelsea
Premier Lig / 24. Hafta
23:00 / S Sports 1
Chelsea
Juventus
Juventus
-
Sampdoria
İtalya Kupası / 4. Hafta
23:00 / TRT Spor
Sampdoria
Heerenveen
Heerenveen
-
Go Ahead Eagles
Hollanda Kupası / 4. Hafta
23:00 / Fox Sports 1
Go Ahead Eagles
SC Covilha
SC Covilha
-
CD Feirense
Portekiz 1. Ligi / 18. Hafta
23:15 / Sport TV1
CD Feirense
Cadiz
Cadiz
-
Espanyol
LaLiga / 21. Hafta
23:30 / Spor Smart 2
Espanyol
West Virginia Mountaineers
West Virginia Mountaineers
-
Baylor Bears
NCAA / . Hafta
01:10 / Fox Sports 3
Baylor Bears
Michigan Wolverines
Michigan Wolverines
-
Maryland Terrapins
NCAA / . Hafta
03:10 / Fox Sports 3
Maryland Terrapins
Washington Capitals
Washington Capitals
-
Winnipeg Jets
NHL / . Hafta
03:10 / Sport TV3
Winnipeg Jets